• PROJEKT "MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY"

Ogólnopolski projekt "MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY"

• "Mały Miś"- 100-lecie Niepodległosci w gr. Mądre Sówki.

• "Mały Miś" uczy samodzielności w gr. Mądre Sówki.

• Wszystkie dzieci wraz z rodzicami z gr. Motylki wzięły udział w aktywnym czytaniu w domu. Rodzice swoim milusińskim przeczytali następujące bajki: ,,Wizyta u dziadków''; ,,Mały miś''; ,,Rower Mateusza''; ,,Rybki, "Żaby      i raki'';, Mały miś nie chce spać''; ,,Alibaba i 40 rozbójników''; ,,Koziołeczek''; ,,Jajko''; ,,Paweł i Gaweł''; ,,Urodziny Puchatka''; ,,Dinozaury i przyjaciele''; ,,Wiewióreczka''; ,,Pucio na wakacjach''; ,,Roszpunka''; ,,Lokomotywa''; ,,Słoń Trąbalski'; ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków''. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy za udział        w pierwszym module projektu.

• MAŁY MIŚ UCZY ZASAD BEZPIECZEŃSTWA w grupie Mądre Sówki :-)

• Dzieci z gr. Motylki biorą aktywny udział w projekcie ,,Mały miś w świecie wielkiej literatury''. Codziennie kolejne dziecko zabiera misia  o imieniu ,,Mikuś'' do domu, gdzie rodzice do snu czytają ulubioną bajkę swojej pociechy. W holu wiszą sympatyczne misie pomalowane przez naszych przedszkolaków.

Rodzicom dziękujemy za włączenie się w uatrakcyjnienie zajęć.

• Dzieci z naszego przedszkola uczestniczą w projekcie edukacyjnym "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury". Grupa Mądre Sówki poznała już misia, którym będzie się opiekować. Wspólną decyzją nadaliśmy mu imię Pluszek:-). Przedszkolaki wykonały pierwszy obrazek dla misia. Teraz Pluszek będzie odwiedzać domy naszych przedszkolaków. Dzieci nie mogą się już doczekać. Przez udział w projekcie dzieci rozwijają zainteresowania czytelnicze,uczą się samodzielności, czy też poznają nowe utwory muzyczne.